پنجشنبه 10 خرداد 1403En
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بانک ملت

"باشگاه مشتریان بانک ملت" در راستای ایجاد پل ارتباطی مستحکم با همراهان همیشگی و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق ارائه خدمات ویژه به اعضا، علاوه بر خدمات متعارف بانکی، با اهداف زیر ایجاد شده است:
- فراهم کردن زمینه تجربه‌ای عالی و متمایز برای مشتریان
- توسعه و تولید محصولات و خدمات جدید، از راه شناسایی خواسته‌ها و نیازهای مشتریان
- ایجاد ارتباط و تبادل نظرمستقیم میان بانک و مشتریان
- بازتابی شایسته به اعتماد مشتریان
- ترویج فرهنگ استفاده از خدمات الکترونیکی
- افزایش میزان رضایت مندی مشتریان
- تشویق مشتریان جهت جمع­ آوری امتیازات و شرکت در طرح­های ویژه اعضای باشگاه مشتریان
برای کسب امتیاز در این باشگاه، می­توانید با انجام 8 نوع تراکنش بر روی درگاههای الکترونیکی بانک ملت (با استفاده از کارتها و حسابهای بانک ملت و یا کارتهای عضو شتاب خود که در حساب کاربری­تان معرفی کرده­اید)، امتیاز بگیرید.

بر ای خرج امتیازهای کسب شده، می توانید از راههای زیر استفاده کنید:

- پاداش های بدون قرعه­ کشی: در این بخش عنصر شانس و اقبال را از سبد جوایز باشگاه حذف و متناسب با سطح تعامل و حد نصاب امتیازی که کسب کرده­ اید، پاداشهایی مستقیم و بدون قرعه کشی برایتان در نظر گرفته شده است.برای همین منظور دوره­های زمانی 360 روزه­ای در اختیار هم باشگاهی­ها قرار می­ گیرد تا در طول آن، با استفاده از خدمات الکترونیکی بانک ملت امتیاز کسب کرده و تلاش کنند خودشان را به حد نصاب­ های امتیازی بالاتر برسانند. 3 سطح امتیازی 100، 200، 300 امتیاز برای دریافت پاداشهای بدون قرعه­ کشی در نظر گرفته شده است که متناسب با افزایش سطح امتیاز، ارزش جوایز به صورت تصاعدی بیشتر می­ شود.
- طرح­ها و قرعه­ کشی­ ها: در این بخش قرعه­ کشی­ های ثابت و مقطعی متنوعی با جوایز ارزشمند و جذاب در نظر گرفته شده است که می­ توانید با واگذاری مقدار مورد نظر از امتیاز خود، شانستان را برای برنده شدن در هر یک از آنها آزمایش کنید. همچنین با توجه به طرحهای متنوعی که در این بخش در حوزه مسئولیتهای اجتماعی، گردهم­ آیی­­ها و جشنواره­ ها و ... ارائه می­شود، می­توانید با توجه به علایق خود، زمینه های متنوعی از خرج امتیاز را بیابید.
- خرید از کارشامال: کارشامال محیطی است که در آن برندهای مختلف،اعم از اینترنتی و حضوری، محصولات خود را با پیشنهادات ویژه و تخفیفات استثنایی به اعضای باشگاه ارائه می کنند.

بنابراین؛

اگر فردی امروزی، خلاق و مشتاق فضاهای مجازی هستید؛ 
اگر می‌خواهید از جوایز ویژه طرح کارشامال و جشنواره های فوق العاده بانک ملت استفاده کنید؛ 
و اگر به دنبال برآورده کردن آرزوهای کوچک و بزرگ خود هستید؛ 

حتما در باشگاه رسمی مشتریان بانک ملت عضو شوید و لحظه‌های خوبی را تجربه کنید.

e.keramat.ed:970308