يکشنبه 27 خرداد 1403En
جشنواره قرض الحسنه
درباره جشنواره
در راستای اهداف نیکوکارانه و برخورداری از اجر معنوی سنت قرض‌الحسنه، سی و هفتمین دوره جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز ریالی و ارزی بانک ملت آغاز شده است.
جوایز قرعه کشی شامل 1001 جایزه نقدی هر یک به ارزش 250 میلیون تومان و صدها هزار جایزه ارزنده دیگر است و علاقمندان می‌توانند باحداقل موجودی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز به میزان 200 هزار تومان و حساب‌های ارزی 100 یورو یا معادل آن به سایر ارزها در این قرعه‌کشی شرکت کنند.
هر 100 هزار تومان در هر روز، مشمول یک امتیاز شرکت در قرعه‌کشی و هر حساب دارای موجودی بیشتر با مدت زمان طولانی‌تر، از شانس بالاتری در قرعه‌کشی برخوردار خواهد بود.
همچنین شرط اعطای جایزه، حفظ حداقل موجودی طی 3 ماه یا 90 روز متوالی در طی دوره یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی است.
شایان ذکر است، پایان مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی در این جشنواره، پایان خردادماه 1403 است.
در صورت نداشتن حساب در بانک ملت برای افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز به صورت غیرحضوری به>>> سامانه پیشخوان الکترونیک بانک ملت<<< مراجعه نمایید.

دریافت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف سه میلیارد ریال 

در این جشنواره بزرگ علاوه بر فرصت برنده شدن جوایز ارزنده، امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف سه میلیارد ریال فراهم شده است.
برای اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به شعب بانک ملت در سراسر کشور، می توانید با مرکز ارتباط ملت در تمام ساعات شبانه روز تماس حاصل نمایید.
تلفن مرکز ارتبط ملت: تهران1556
شهرستان ها02182488