سه شنبه 30 دي 1399En
تسهیلات هوشمند فرابانک ملت

تسهیلات راحت

سامانه تسهیلات هوشمند فرابانک ملت

بانک ملت خدمت تسهیلات هوشمند فرابانک را با هدف اعطای تسهیلات آسان، سریع و با حداقل مراجعه به شعبه فراهم ساخته است. امیدواریم این خدمت جدید رضایت شما را فراهم آورده و با راهنمایی‌ها و پیشنهادهای خود ما را در ارائه خدماتی متمایزتر همراهی نمایید.

چگونه وارد فرایند دریافت تسهیلات فرابانک ملت شویم؟

شما می‌توانید با مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی بانک ملت و ورود به بخش تسهیلات فرابانک نسبت به انتخاب و ثبت درخواست تسهیلاتی که سامانه به شما پیشنهاد می‌دهد، اقدام و صرفاً با یکبار مراجعه به شعبه، آن را دریافت کنید.

- تسهیلات نوع اول: بدون ضامن، بدون وثیقه 

اگر دارای رتبه اعتباری A بوده و چک برگشتی نیز نداشته باشید، سامانه هوشمند فرابانک با لحاظ نمودن میزان درآمدتان، تسهیلات بهان تا سقف 300 میلیون ریال را بدون ضامن و وثیقه به شما پیشنهاد خواهد داد.

- تسهیلات نوع دوم: بدون ضامن، با وثیقه سپرده بلندمدت

اگر تمایل دارید برای دریافت تسهیلات از سپرده بلند مدت به عنوان وثیقه استفاده نمایید، سامانه هوشمند فرابانک، به شما پیشنهاد استفاده از تسهیلات تابش تا سقف یک میلیارد ریال و کارت اعتباری تا سقف 500 میلیون ریال را با لحاظ نمودن میزان پرداخت اقساط، ارائه خواهد نمود.
انواع تسهیلات فرابانک ملت، مبلغ و تعداد اقساط آن به شرح جدول زیر می‌باشد.

نوع تسهیلات
حداکثر تعداد اقساط
سقف مبلغ تسهیلات (ریال)
نوع وثیقه
مرابحه تابش
60
1،000،000،000
سپرده بلند مدت
کارت اعتباری تابش
36
500،000،000
سپرده بلند مدت
مرابحه بهان بدون ضامن
60
300،000،000
قرارداد لازم الاجرا
کارت اعتباری بهان بدون ضامن
36
200،000،000
قرارداد لازم الاجرا

موارد مهمی که باید مورد توجه قرار بدهیم
1- تسهیلات موجود در این سامانه برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که در شبکه بانکی دارای چک برگشتی نبوده و بدهی عقب‌افتاده به بانک‌ها نداشته باشند. این موارد به صورت خودکار بررسی و استعلام می‌شود.
2- رتبه اعتباری شما که از سامانه شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران اخذ خواهد شد، در تعیین نوع و میزان تسهیلات مؤثر است.
3- اگر تاکنون از خدمات بانکداری اینترنتی ما استفاده نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک، رمز ورود به سامانه اینترنتی بانک ملت را دریافت نمایید.
در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی و آگاهی از شرایط و مقررات تسهیلات هوشمند فرابانک ملت، به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت به نشانی ebanking.bankmellat.ir مراجعه یا با مرکز تماس بانک ملت به شماره 1556 از تهران و 02182488 از سایر شهرها، تماس حاصل فرمایید.
منتظر تسهیلات جدید در سامانه هوشمند فرابانک ملت باشید.
e.keramat no: 99/902191 990622