يکشنبه 4 تير 1396
طرح کارشا

طرح کارشا

طرح"کارشا" با هدف ترغیب مشتریان به استفاده ازابزارهای غیرحضوری (بانکداری اینترنتی، همراه بانک و تلفنبانک) تدوین و اجرایی گردیده است که از ابتدای شهریورماه لغایت پایان بهمن ماه 1393 طی 3 دوره زمانی دو ماهه به اجرا گذاشته می شود.
"کارشا" یا"کرشه" نام سکه ای در زمان هخامنشیان و واحد وزنی حدود 83 گرم بوده است. در طرح حاضر، مشتریان بانک در ازای فعالسازی هر یک از ابزارهای بانکداری اینترنتی، همراه بانک یا تلفنبانک و همچنین استفاده از خدمات مذکور، امتیازاتی تحت عنوان"کارشا" جمع آوری می نمایند.
بر اساس این طرح، در ازای فعالسازی و اخذ رمز برای هر یک از ابزارهای فوق 3 کارشا (مقطع فعالسازی می بایست در بازه زمانی اجرای طرح باشد)، و در ازای هر بار استفاده از خدمات و ایجاد تراکنش های مالی از طریق ابزارهای مذکور، 1 کارشا برای مشتریان محاسبه می گردد(صرف نظر از تقدم یا تاخر مقطع فعالسازی ابزار نسبت به مقطع آغاز طرح). همچنین در صورت عضویت در باشگاه مشتریان و دارا بودن حداقل یک خدمت فعال، 30 کارشا در حساب افراد منظور خواهد شد.
لازم به ذکر است کارشاهای مرتبط با فعالسازی هر یک از خدمات یا عضویت در باشگاه مشتریان، صرفاً یک مرتبه برای هر فرد در طول دوره شش ماهه محاسبه خواهد شد.
در این طرح، افراد بر اساس کارشاهای جمع آوری شده، در پایان هر دوره دوماهه، در 3 سطح طبقه بندی و متناسب با ارتقاء سطح، از جوایز نفیس تری بهره مند می گردند. شرط ورود به سطح1، کسب حداقل 10"کارشا" و جوایز این سطح، شامل 200 سکه تمام بهار آزادی می باشد. برای ورود به سطح دوم، کسب حداقل 30"کارشا" الزامی بوده و واجدین شرایط، علاوه به حضور در قرعه کشی سطح1، از شانس شرکت در قرعه کشی 20 سکه"کارشا" (سکه هایی از جنس طلای 24 عیار، هر یک به وزن 83 گرم)، بهره مند می گردند.
جمع آوری حداقل 50"کارشا"،پیش شرط ورود به سطح سوم قرعه کشی ها می باشد و افراد در این سطح، علاوه بر شرکت در قرعه کشی های سطوح پیشین، در قرعه کشی 2 کمک هزینه سفر به عجایب هفتگانه جهان (هر یک به ارزش 500،000،000 ریال) شرکت داده خواهند شد.
همچنین در هر دوره دو ماهه از اجرای طرح، جایزه"سفر به جزیره کیش به همراه تمامی اعضای خانواده" ( اعضای خانواده برای افراد مجرد شامل پدر، مادر، خواهران و برادران مجرد و برای افراد متاهل شامل همسر و فرزندان مجرد)، بدون قرعه کشی، به 10 نفر از افرادی که در طول دوره مورد بررسی، موفق به جمع آوری بیشترین تعداد"کارشا" شده اند، تعلق خواهد گرفت.
در صورت عدم موفقیت در قرعه کشی های هر دوره، کارشاهای جمع آوری شده به دوره دو ماهه بعدی انتقال یافته و افراد فرصت دارند تا با افزایش میزان کارشاهای خود طی دوره جاری، از شانس بالاتری برای موفقیت در قرعه کشی بهره مند گردند.
جایزه ویژه طرح حاضر، یک دستگاه خودرویBMW Z4 می باشد که در پایان شش ماه، میان تمامی شرکت کنندگان، قرعه کشی خواهد شد. شرط شرکت در قرعه کشی مذکور دارا بودن حداقل 10 کارشا می باشد. در تمامی موارد فوق، افراد متناسب با کارشاهای جمع آوری شده از شانس بالاتری در قرعه کشی ها بهره مند خواهند شد. بر اساس گزارش حاضر، طرح"کارشا" برای تمامی مشتریان بانک برنامه ریزی شده است، لیکن اعضای باشگاه علاوه بر کسب 30 کارشا بابت عضویت، از امکان مشاهده میزان کارشاهای خود نیز بهره مند می باشند. امتیازات کارشا، در مقاطع زمانی یک ماهه، بروزرسانی و در صفحه کاربری اعضا نمایش داده خواهد شد.