چهارشنبه 27 فروردين 1393

 کارت هدیه
     از نام این کارت مشخص است که این کارت برای اهداء به دوستان و عزیزانتان عرضه می شود، با این تفاوت که علاوه بر هدیه دادن،حق انتخاب را نیز برای ایشان فراهم می نمایید.
کارت هدیه کارتی است نقدی و بی نام که با مبالغ معین صادر می شود و به دارنده آن اجازه می دهد هرقدر که بخواهد تاسقف موجودی کارت اقدام به خرید کالا و خدمات از دستگاه های کارتخوان نصب شده در فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری  نماید و یا درصورت نیاز، از پایانه های خودپرداز بانک ملت وجه نقد بگیرد.
همچنین دارندگان کارت هدیه می توانند پس از اخذ  رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 از طریق پایانه های خودپرداز بانک ملت با استفاده از کارت هدیه نسبت به خرید کالا و خدماتی که از طریق سایت های اینترنتی عرضه می گردد، اقدام نمایند. 

خدمات قابل استفاده از طریق پایانه های خودپرداز بانک ملت (ATM) 

1- دریافت وجه نقد تا سقف کارت هدیه
2- ارائه صورت حساب ده عملکرد آخر
3- اعلام موجودی کارت
4- تغییر رمز کارت
5- تغییر رمز اینترنتی کارت  و پارامتر CVV2
6- پرداخت قبوض

نکته (1):توصیه می گردد به منظور سهولت در بخاطر سپاری رمز مخصوص کارت هدیه، در اولین فرصت با مراجعه به یکی از پایانه های خود پرداز ملت، نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایید.
نکته (2): چنانچه رمز خود را سه بار متوالی اشتباه وارد نمایید کارت شما غیر فعال خواهد شد، در این صورت باید با مراجعه به هر یک از شعب بانک و در دست داشتن رسید خرید کارت نسبت به تکمیل فرم های مربوطه اقدام نموده تا رمز جدید برای کارت صادر گردد.

 

 

 

 

کلیه حقوق محفوظ است. بانک ملت(سهامی عام) 1392