جمعه 29 فروردين 1393
اخبار
اعضای جدید هیات مدیره بانک ملت مشخص شدند
منبع:   روابط عمومی بانک ملت
مراسم تودیع دو تن از اعضای هیات مدیره بانک ملت با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بانک ملت ، اسماعیل صابری و محمد علی نصراللهی از اعضای هیات مدیره بانک ملت روز گذشته به طور رسمی بازنشسته شدند و از این بانک خداحافظی کردند.

در عین حال محمد رضا ساروخانی ، مدیر امور اعتباری و یونس هرمزی ، رییس شعبه استانبول و مدیر شعب بانک ملت در ترکیه  به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این بانک معرفی شدند.

عبدالکریم قوامی فر ، عضو هیات مدیره بانک ملت در مراسم تودیع اعضای هیات مدیره ، از تلاش آنان در بیش از 30 سال فعالیت در این بانک قدردانی کرد و گفت:محیط این بانک به قدری صمیمی و دوست داشتنی است که مدیران آن با طیب خاطر ، پرچم را به مدیران جدید و در عین حال تازه نفس می سپارند.

وی اعضای جدید هیات مدیره را از افراد سخت کوش ،  شایسته و دارای پشتکار  این بانک خواند و اظهار امیدواری کرد که با ورود این دو عضو به جمع اعضای هیات مدیره ، بانک ملت بیش از پیش روند موفقیت خود را ادامه دهد.

اسماعیل صابری نیز در مراسم تودیع خود تاکید کرد: بانک ملت ، بانکی پیشرفته و روبه جلو است که امیدوارم با حضور اعضای جدید ، خونی تازه در رگ های آن جاری شود.

محمد علی نصراللهی نیز بانک ملت را دارای یک موجودیت بزرگ دانست و اظهار داشت:این بانک اکنون بانک دوم کشور است که تلاش می کند تا به بانک اول تبدیل شود .

وی با اشاره به حسن انتخاب اعضای جدید هیات مدیره تاکید کرد:افتخار می کنم که در بانک ملت فعالیت کرده ام و اکنون از آن بازنشسته می شوم.

در پایان این مراسم ، لوح تقدیر و هدایایی از سوی مدیرعامل و مدیران بانک ملت به اعضای پیشین هیات مدیره تقدیم و از تلاش آنان قدردانی شد.

 


يکشنبه 8 مهر 1386
تعداد بازدید: 2606
کلیه حقوق محفوظ است. بانک ملت(سهامی عام) 1392